ביזנסטון • מיתוג עסקי • שומעים שאתה מקצועי

שם משתמש: סיסמה:
דף הבית אודות
שירותי ביזנסטון
שאלות נפוצות צור קשר

חברת ביזנסטון הוקמה כדי לתת מענה יצירתי לתחום המיתוג הסלולרי בקריינות. כאשר כל זאטוט צעיר מחזיק היום ברשותו מכשיר סלולרי, הופכת הקריינות הסלולרית לכלי פירסומי, שיווקי ומיתוגי שאין לזלזל בו.בישראל כיום, כ90% מכלל האזרחים ישנו לפחות מכשיר סלולרי אחד, אלו הן מיליוני דקות חיוג ביום.


חישבו כמה זמן אתם מבלים ביום בהאזנה לצליל חיוג של מכשיר מסוים. עכשיו חישבו כמה זמן מבלים לקוחותיכם בהמתנה למענה באחד מהטלפונים הסלולרים שברשותכם.לא היה נחמד אם בינתיים הם היו שומעים קצת עליכם? על המוצרים שלכם? בדיוק על מנת לענות על הצורך הזה, הוקמה חברת ביזנסטון שנותנת ישרות מקצועי בתחום הקריינות לסלולר.

חברתנו מתמחה בתחום הקריינות הסלולרית, ועושה זאת בהצלחה רבה. ביזנסטון משתפת פעולה עם קריינים/ות מוכרים, בעלי נסיון רב, ועם מיטב אולפני ההקלטות בארץ, על מנת לספק קריינות סלולרית ברמה גבוהה ואפקטיבית. בביזנסטון מועסקים קופירייטרים מחוננים, אשר מדמיונם הפורה יוצרים תכנים ומסרים שיווקיים, הנטמעים באוזני הלקוחות ומשרתים את המיתוג הרלוונטי לבית העסק.

תחום הקריינות הסלולרית, הינו תחום דינמי, הטכנולוגיה מתקדמת מדי יום, וכך גם דרכי השיווק, לכן אנו בביזנסטון דואגים לספק ללקוחותינו מוצר איכותי ומצטיין אשר ללא ספק מעלה את רמתו של העסק ואת מיתוגו.

כחלק מהתמחותנו המקצועית, מספקת חברת ביזנסטון שירותי קריינות למגוון רחב של מטרות כמו קריינות למרכזיות, לאתרי אינטרנט, למצגות ועוד, והכל ברמה המקצועית ביותר ובמגוון רחב של שפות!

נבנה על ידי בניית אתרים - שיווק ויראלי